Jesteśmy miłośnikami architektury wnętrz i dobrego wzornictwa.

Pracujemy pod wodzą Karoliny Osińskiej, która swoją wiedzę zdobyła na studiach kierunkowych na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych oraz szlifowała ją w wielu stołecznych pracowniach.

Na rynku działamy już od 2009 roku. Choć mamy duże doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz, nieustannie rozwijamy naszą wiedzę i kompetencje, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Urządzanie wnętrz to nie tylko nasza praca, lecz także pasja.

Uwielbiamy zmieniać zwykle wnętrza w prawdziwe perełki designu. Doskonale czujemy się zarówno w projektowaniu przestrzeni prywatnych (mieszkań, domów, apartamentów), jak i użyteczności publicznej (salony fryzjerskie, biura, restauracje czy sklepy).

Jesteśmy elastyczni.

Choć specjalizujemy się głównie w nowoczesnych wnętrzach, z przyjemnością zaprojektujemy również te w stylu klasycznym oraz w każdym innym. Połączymy naszą wiedzę i praktykę z Twoimi oczekiwaniami oraz indywidualnym gustem. Wspólnie stworzymy estetyczne, oryginalne i funkcjonalne wnętrza.

Służymy radą.

Z wielką przyjemnością pomożemy Ci dokonać właściwych wyborów związanych z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poznając jego zwyczaje, gust i preferencje. Dlatego też możesz być pewny, że Twoje wnętrza będą niepowtarzalne.

Dopasujemy się do Ciebie.

Nasze biuro architektoniczne mieści się w Warszawie. Jeżeli jednak postanowisz z nami współpracować, dotrzemy do każdego zakątka kraju i za granicy. Wykonamy dla Ciebie projekt, a jeżeli zechcesz, będziemy także trzymać pieczę nad jego realizacją.

Skontaktuj się z nami!

Odezwij się do nas już teraz i skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli szybko odpowiedzieć na Twoje pytania. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść do sekcji kontaktowej.

Skontaktuj się